У Стебнику двоє дорослих та двоє дітей отруїлись чадним газом

Як повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту населення ЛОДА, 27 лютого о 21:18 год. у м. Стебнику по вул. Куліша, 7 отруїлись, ймовірно, чадним газом, 4 особи, з них 2 дитини, 2008 та 2013 року народження.

Потерпілих у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у Дрогобицьку ЦРЛ та Стебниківську МЛ.
Обставини події встановлюються.

Увага!
Порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення – поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.

У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання, тому закликаємо мешканців області неухильно дотримуватися наступних правил:

  • у разі використання для опалення газових приладів у сильний вітер не рекомендується користуватися газовими опалювальними приладами та колонками, які мають відвід продуктів згоряння в димоходи, оскільки є загроза виникнення зворотної тяги, при цьому продукти згоряння попадають у приміщення;
  • у період різких похолодань власники житлових будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів і вживати заходи щодо запобігання їх обмерзання та закупорювання димоходів;
  • не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top