Головна » Новини Дрогобиччни » УПЦ Московського патріархату в Трускавці. Чи долучаться до Православної церкви України? (ВІДЕО)

УПЦ Московського патріархату в Трускавці. Чи долучаться до Православної церкви України? (ВІДЕО)

Зміни у релігійному житті країни змінюють і суспільство. Якби нам не хотілось розділяти релігію і політику, реальність показує, що вони віддзеркалюють одна одну. Після отримання томосу, Україна отримала певну незалежність у релігійному плані від Росії, що важливо і в політичному вимірі.

Що з того приводу думають парафіяни УПЦ МП?

Цього разу ми запитували в Трускавці, у парафіяни Свято – Іллінського храму.

Чи доєднаються до ПЦУ?

Якщо ні, то чому?

***

Редакція “Варто”, цікавлячись думкою цієї парафії, не мала на меті перешкоджати свободі віросповідання і не збиралась нікого провокувати.

Наша мета – познайомитись з думкою парафіян УПЦ МП, які є частиною громади міста.

Більше інформації на сайті: https://vartonews.com.ua

12 коментарів

 1. Неадекват сказав:
  Що блять? Врата ада? Підор сука побачу на вулиці – запиздую!
 2. Патріот сказав:
  Це повні неадеквати-русопідори…..
  Нех*р гнати з нашоі землі….
 3. Ігор сказав:
  Це ж “біле братство-2” … дурдомщики невиліковні…
 4. Адекват сказав:
  Ця 5 колона давно має пиздувати в хуйлостан разом з тими сатанинськими попами
 5. Іван сказав:
  Люди не володіють інформацією, не знають ані історії ані сучасної правди. Люди опрацьовані зомбо казками.
  Я вважаю що для цієї категорії людей як на рівні держави так і в кожному місті, потрібно підготувати брошури з усією правдою і відкривати людям очі. А для особо упоротих зробити як тисячу років тому зробив князь Володимир, переохрестити :-), (жарт, звичайно)))
 6. Ромко сказав:
  Дибіли… Ворог тут. Не тільки на сході… Вони ще Путіна покличуть рятувати їх
 7. Володимир сказав:
  Пропоную не поділяти людей на чорних і білих (я особисто не є прихильником руського миру). Будуймо вільну, незалежну Україну. Дуже багато проблем в державі: величезна корупція, правлячий алігархат і таке інше. Коли налагодиться все то й парафіяни підтягнуться. Не треба політизувати ситуацію з релігією. Залиште людям право вибору, це один з принципів великої демократії, як би це нам не неподобалося. Не ці люди почали війну в Україні, вони ж кажуть, що просто все життя ходили до цієї церкви. Залишіть їм їх право віросповідання (дана церква не є протизаконною). Закликаю до верховенства розуму а не емоцій – це якісне майбутнє. Тоталітарний режим ми вже переживали колись, це в нікуди. Слава Україні!
 8. Анна сказав:
  Таке враження, що люди з печер повилізали і чомусь вивчили фальшиву історію, а правда і істина їх не стосується…Біда, що людьми маніпулюють від імени Господа…
 9. Валерій сказав:
  Гарна новина що ціх мракобісів з Московського лєпрозорію меньшає. Це категорія впертих -які носять ікони з Джугашвілі і кличуть на вулицях ХУЙЛО ПРИЙДИ!!! …надійна ОПОРА РУСКАГА МИРА….
 10. Марія сказав:
  Невже є ще такі необізнані люди? Це просто жах. Половина опитаних, приїзджі люди, а не мешканці Трускавця, злі і не добрі,вороже налаштовані проти України…
 11. Сергій сказав:
  УПЦ канонічна. Господь сильніший за всіх і недопусте гоніння. Борони Боже нашу УПЦ МП. Єдину Святу і Апостольську Церкву.
 12. Надія сказав:
  Побувала вперше у місті Трускавець. Перед відпочинком знайшла храм УПЦ (канонічний)у ін-неті. Була двічі на служінні за час відпочинку. Ну дуже гарний храм. Якшо Ви у лоні канонічної віри – Вам туди. Раджу. Планую повернутися. Ще. Сподобалося.

Залишити відповідь