УПЦ Московського патріархату в Трускавці. Чи долучаться до Православної церкви України? (ВІДЕО)

Зміни у релігійному житті країни змінюють і суспільство. Якби нам не хотілось розділяти релігію і політику, реальність показує, що вони віддзеркалюють одна одну. Після отримання томосу, Україна отримала певну незалежність у релігійному плані від Росії, що важливо і в політичному вимірі.

Що з того приводу думають парафіяни УПЦ МП?

Цього разу ми запитували в Трускавці, у парафіяни Свято – Іллінського храму.

Чи доєднаються до ПЦУ?

Якщо ні, то чому?

***

Редакція “Варто”, цікавлячись думкою цієї парафії, не мала на меті перешкоджати свободі віросповідання і не збиралась нікого провокувати.

Наша мета – познайомитись з думкою парафіян УПЦ МП, які є частиною громади міста.

Більше інформації на сайті: https://vartonews.com.ua

Share this post

12 Replies to “УПЦ Московського патріархату в Трускавці. Чи долучаться до Православної церкви України? (ВІДЕО)”

 1. Неадекват сказав:

  Що блять? Врата ада? Підор сука побачу на вулиці – запиздую!

 2. Патріот сказав:

  Це повні неадеквати-русопідори…..
  Нех*р гнати з нашоі землі….

 3. Ігор сказав:

  Це ж “біле братство-2” … дурдомщики невиліковні…

 4. Адекват сказав:

  Ця 5 колона давно має пиздувати в хуйлостан разом з тими сатанинськими попами

 5. Іван сказав:

  Люди не володіють інформацією, не знають ані історії ані сучасної правди. Люди опрацьовані зомбо казками.
  Я вважаю що для цієї категорії людей як на рівні держави так і в кожному місті, потрібно підготувати брошури з усією правдою і відкривати людям очі. А для особо упоротих зробити як тисячу років тому зробив князь Володимир, переохрестити :-), (жарт, звичайно)))

 6. Ромко сказав:

  Дибіли… Ворог тут. Не тільки на сході… Вони ще Путіна покличуть рятувати їх

 7. Володимир сказав:

  Пропоную не поділяти людей на чорних і білих (я особисто не є прихильником руського миру). Будуймо вільну, незалежну Україну. Дуже багато проблем в державі: величезна корупція, правлячий алігархат і таке інше. Коли налагодиться все то й парафіяни підтягнуться. Не треба політизувати ситуацію з релігією. Залиште людям право вибору, це один з принципів великої демократії, як би це нам не неподобалося. Не ці люди почали війну в Україні, вони ж кажуть, що просто все життя ходили до цієї церкви. Залишіть їм їх право віросповідання (дана церква не є протизаконною). Закликаю до верховенства розуму а не емоцій – це якісне майбутнє. Тоталітарний режим ми вже переживали колись, це в нікуди. Слава Україні!

 8. Анна сказав:

  Таке враження, що люди з печер повилізали і чомусь вивчили фальшиву історію, а правда і істина їх не стосується…Біда, що людьми маніпулюють від імени Господа…

 9. Валерій сказав:

  Гарна новина що ціх мракобісів з Московського лєпрозорію меньшає. Це категорія впертих -які носять ікони з Джугашвілі і кличуть на вулицях ХУЙЛО ПРИЙДИ!!! …надійна ОПОРА РУСКАГА МИРА….

 10. Марія сказав:

  Невже є ще такі необізнані люди? Це просто жах. Половина опитаних, приїзджі люди, а не мешканці Трускавця, злі і не добрі,вороже налаштовані проти України…

 11. Сергій сказав:

  УПЦ канонічна. Господь сильніший за всіх і недопусте гоніння. Борони Боже нашу УПЦ МП. Єдину Святу і Апостольську Церкву.

 12. Надія сказав:

  Побувала вперше у місті Трускавець. Перед відпочинком знайшла храм УПЦ (канонічний)у ін-неті. Була двічі на служінні за час відпочинку. Ну дуже гарний храм. Якшо Ви у лоні канонічної віри – Вам туди. Раджу. Планую повернутися. Ще. Сподобалося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top