В с. Верхній Дорожів, Дрогобицького району, під час пожежі у будинку загинув чоловік

23 січня о 08:56 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному одноповерховому житловому будинку в селі Верхній Дорожів, Дрогобицького району.
Під час гасіння пожежі виявлено тіло власника помешкання, 1958 року народження.

Пожежу локалізовано о 09:37, ліквідовано о 09:43. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 8 кв.м та пошкоджено стіни на площі 10 кв. м. Причину загорання та обставини події встановлюють правоохоронці.

Пожежники попереджають, що порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення – поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.
У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання, тому закликаємо мешканців  неухильно дотримуватися наступних правил:
* у разі використання для опалення газових приладів у сильний вітер не рекомендується користуватися газовими опалювальними приладами та колонками, які мають відвід продуктів згоряння в димоходи, оскільки є загроза виникнення зворотної тяги, при цьому продукти згоряння попадають у приміщення;
* у період різких похолодань власники житлових будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів і вживати заходи щодо запобігання їх обмерзання та закупорювання димоходів;
не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top