Проблемне будівництво багатоповерхівки на вулиці Коссака///Дрогобич (ВІДЕО)

У Дрогобичі назріває черговий скандал, пов’язаний з будівництвом багатоповерхового будинку.

Цього разу будинок надумали будувати на вулиці Коссака, але сусіди ще не розпочатого будівництва, категорично проти адже на невеликій ділянці має постати багатоповерховий будинок аж на 80 квартир, переконані мешканці прилеглих домоволодінь.

Share this post

9 Replies to “Проблемне будівництво багатоповерхівки на вулиці Коссака///Дрогобич (ВІДЕО)”

 1. Дрогобичанин сказав:

  Дивлюсь сюжет і дивуюсь людям. По факту: Земля НЕ МІСТА а приватна(!!!). Якщо проект відповідає всім вимогам, дотримані всі відстані до сусідів і всі вимоги містобудування (що є рідкість на сьогодні), то з якого переполоху забудовник має у когось щось запитувати? Це те саме(з точки зору закону), якщо до вас приходить сусід і говорить посадити яблуню а не грушу. Ви шлете його в баню (що логічно) а він збирає навколишніх сусідів і вже натовпом, із транспорантами стоять під міською радою і вимагають, щоб ви садили яблуню! Це тільки у нас такий цирк можливий…

  1. Тарас сказав:

   На приватній ділянці можна будувати тільки приватний будинок, а не багатоповерхівку. Порівнювати яблуню з багатоповерхівкою смішно (ви напевно в цирку працюєте). Проблема в тому, що “підходящі” містобудівні умови за бабло любий мажор може отримати.

  2. Іван сказав:

   Власне що не дотримано вимог законодавства. Земля як присадибна ділянка, тобто для приватного будинку + поверховість згідно планування міста Дрогобич не вище 4 поверхів, а забудовник хоче вище. Поряд аварійні будинки, яким майже 100 років і така будова створює загрозу їх обвалу. нічого цього не враховано при проектуванні.

 2. Іван сказав:

  і до речі, мешканці в цілому не проти будови. вони за те, щоб будували по закону і згідно відповідних вимог. а то містобудівні які треба видали, а тепер почали “чухатися” власне коли мешканці обурилися! і бігають тепер як по свячену воду щоб сесія їм прийняла рішення які треба. до честі мера міста і депутатів поки що рішення не прийнято, навіть попри спроби “пропхати” його “з голосу” без попереднього включення в порядок денний! отак-от це намагаються зробити. а ви кажете, що все по закону. було б все по закону давно б вже будували! бо проблема насправді вже давніше виникла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top