Підтримайте петицію про відновлення скверу на перехресті вулиць Лесі Українки та В’ячеслава Чорновола

На сайті міської ради вже опубліковано петицію мета якої відновити забутий усіма дрогобицький сквер на перехресті вулиць Лесі Українки та В’ячеслава Чорновола.
З тексту петиції:
“Вимагаємо у міської ради Дрогобича забезпечити відновлення цього скверу.
Найперше, у жодному разі не передавати в оренду земельну ділянку, на якій знаходиться цей сквер для забудови або продавати чи якимось іншим чином її відчужувати.
Розробити техдокументацію під земельну ділянку з вказанням відповідного цільового призначення.
Провести конкурс на кращі проектні пропозиції щодо облаштування цього скверу.
Взяти участь у конкурсах співфінансування з метою відновлення цього скверу та залучити до цього процесу представників громади.
Передбачити у наступному чи у 2020 році кошти на реконструкцію цього скверу з подальшим його відновленням, облаштуванням лавок, освітлення, відновлення зелених насаджень тощо.
Ця петиція вмотивована необхідністю збереження та відновлення міських парків та скверів”.

Ідея відновити цей сквер отримала у дрогобичан активну підтримку, адже у місті відчуваєтсья брак сучасних відпочинковіих зон.

Автор петиції Олег Дьорка прокоментував цю ідею:

“Ми часто використовуємо інструмент петицій для того щоб хоч якось впливати на події у місті. Так само із цим сквером. Ми хочемо щоб його відновили.
На перший погляд складається враження, що про нього всі забули, але це не так. Є великий запит у дрогобичан на затишні сквери, яких у місті з кожним роком стає все менше. Зрештою, місто це не лише високі будинки, це й парки та такі затишні сквери.
Також є небезпека, що на земельній ділянці, де розташований сквер, зведуть черговий торговий центр. Це, звісно, добре, що люди хочуть будувати будинки, але давайте це робити не на територіях парків чи скверів.
Тим більше, що прецеденти у Дрогобичі є. Схеми по відчуженню таких земельних ділянок в Дрогобичі добре працюють, тому треба діяти на випередження.
І сквер збережемо, і не дамо захопити земельній мафії чергову земельну ділянку. Тому запрошую дрогобичан долучитися до першого етапу відновлення скверу – голосування за петицію”.

Відтак, якщо ви за збереження та відновлення цього скверу, то проголосувати за цю петицію можна за посиланням:

https://e-dem.in.ua/drohobych/Petition/View/43

Олена Юркевич

Share this post

11 Replies to “Підтримайте петицію про відновлення скверу на перехресті вулиць Лесі Українки та В’ячеслава Чорновола”

 1. Назар сказав:

  Я за

 2. Сергій Паньків сказав:

  Підтримую

 3. Ігор Максимів сказав:

  За поки місто не продало її!

 4. Володимир Сотрихін сказав:

  Я за сквер

 5. Сергій сказав:

  Мало хто буде голосували ось через що “Для голосування увійдіть, будь ласка за допомогою банківських систем ідентифікації або ЕЦП”. Нахрена збирати так багато приватних даних?!

 6. Наталя Кулінська сказав:

  За сквер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top