Постійні екскурсії по Дрогобицькій солеварні/// Вже з 1 грудня

Державне підприємство, зона підвищеної небезпеки і, попри те, що територія Дрогобицького солевиварювального заводу, фактично, – “прохідний двір”, організовані та масові екскурсії тут не відбувалися.
Але це в минулому.
Завдяки співпраці Туристично-інформаційного центру міста Дрогобича та керівництва солеварні, вдалося погодити відкриття нового туристичного маршруту, який проходить через солеварню.


Ігор Чава, керівник Туристично – інформаційного центру міста Дрогобича:

“Під час прогулянки солеварнею екскурсовод розповідатиме про історію видобування та властивості солі. та показуватиме процес солеваріння. Для нас, дрогобичан, це цікаво, а ви лише уявіть, як на таку екскурсію реагуватимуть іноземці?! Я переконаний, що кількість туристів, які при приїздять у Дрогобич, через відкриття такої екскурсії, зростатиме з величезною швидкістю”.
Вартість квитка на екскурсію солеварнею складає всього 30 грн, а кошти будуть спрямовуватися на промоцію цього унікально місця.

І ТІЦ, і адміністрація солеварні, зацікавленні у популяризації заводу, як туристичного місця. Після створення брендингу міста, формування нового туристичного гасла Дрогобича, туристичний інтерес до Дрогобицької солеварні та солі зріс неймовірно.
Туристи, які намагалися потрапити на солеварню чи отримати інформацію про графік роботи, наприклад, не знали куди звертатися, відтак було вирішено залучити до цього процесу Туристично – інформаційний центр міста, який у січні 2019 року зустрічатиме третю річницю своєї діяльності у Дрогобичі.

“Солеварню потрібно розвивати, як туристичну локацію в логічному поєднанні з розвитком туристичного Дрогобича. Ми вже почали це робити: у Дрогобича є офіційне туристичне гасло – “Дрогобич – у ньому вся сіль”, лого, яке теж має пряме відношення до солі, напрацьовано спільний концепт по ревіталізації заводу, а тепер – екскурсії. У планах – музей солеварні”, – коментує Ігор Чава, керівник ТІЦу.

Сподіваємось це лише початок розквіту старовинної солеварні в туристичному контексті, яка, без сумніву, є родзинкою Дрогобича та усієї Дрогобиччини.

Власна інформація

Відео – екскурсія по Дрогобицькій солеварні – найстарішому, постійнодіючому підприємству України:

Share this post

One Reply to “Постійні екскурсії по Дрогобицькій солеварні/// Вже з 1 грудня”

  1. міхал сказав:

    потрібно продати солеварню на відкритому аукціоні, з умовою відкритя невеликого музею.A поки підприємство державне там добра не буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top