Пам’ятник жлобству на площі Ринок у Дрогобичі

Мало хто може уявити з якими муками триває реконструкція площі Ринок у Дрогобичі.

То кримінал відкриють, бо вартість та об’єми робіт по площі, не відповідають фактичному виконанню, то гроші закінчаться, то нема кому працювати, то ще якась історія трапиться.

Якщо коротко – проблема на проблемі.

Ну і час… Можна лише здогадуватися скільки часу триватиме ця реконструкція.

Коли, врешті, її завершать, сподіваємося, місто отримає красиву площу. Більшість дрогобичан у це вірять та на це сподіваються.

Звісно, потім треба зайнятися фасадами будинків, ну і вивісками, бо псують вигляд нашого міста.

Ну ось, зняли старий асфальт, стару плитку, де-не-де ще австріяцьку костку і зараз вимощують всю площу новою, українською.

Але одне місце дивним чином обійшли і це літній майданчик кафе “Фоксі – Роксі”. Вся площа як площа, а тут такий оазиси дев’яностих.

Літній майданчик кафе “Фоксі-Роксі”. На фото видно стару плитку, яку не демонтували.

 

Логічно було б демонтувати цей літній майданчик на час ремонту. Дати будівельникам можливість замостити там нову плитку і якщо на руках усі документи, поставити свій майданчик назад. Але цього не зробили. Будівельники залили стяжку, але літній майданчик цього кафе не рухали. Ось так і буде під цим майданчиком стара радянська плитка, яку могли замінити на нову.

Цікаво, яка ж причина, чому власників кафе не змусили забрати цю споруду на час реконструкції?!

У будь-якому разі ця ситуація – не облаштована плитка під цим кафе, для мене – пам’ятник жлобству, який розмістився в самому центрі міста.

Олег Слесь, дрогобичанин

для “Варто”

Share this post

One Reply to “Пам’ятник жлобству на площі Ринок у Дрогобичі”

  1. Вовчик сказав:

    То ще квіточки, той фоксі-роксі вже троху-потроху з обох кінців кусають і надкушують, бо новим швидкозаймам і іншим лохотронам місця бракує, скоро від нього лишиться навіс 2х2 м а звільнений тротуар буде кожен метр квадратний іншим сортом плитки замощений.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top