«Голос війни»: ветерани АТО презентують власну збірку в Дрогобичі

03 листопада (субота), у Дрогобичі, о 16:00, у Центральній міській бібліотеці імені Чорновола учасники бойових дій на сході України представлять збірку оповідань «Голос війни: історії ветеранів».

***

 

Художня книга стала результатом соціального проекту «Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО», де протягом 2-х місяців писемній майстерності ветеранів навчали відомі українські письменники, блоґери та журналісти. Зокрема, Сергій Жадан, Євген Положій, Катерина Бабкіна, Роман Вінтонів, Богдан Кутєпов, Роман Зіненко та інші.
Так народилося три десятки унікальних текстів-спогадів про війну. Вік наймолодшої авторки – 22 роки, найстаршого – 55 років. Серед учасників Школи чоловіки та жінки різних професій: піаніст, вчителька початкових класів, дизайнер, маркетолог, журналіст, військовий капелан, викладачі та волонтери.


Проект «Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО» (http://voiceofwar.org) реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» та Міжнародною організацією Internews за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади та Міжнародного фонду «Відродження».

«Якщо на війні зв’язок – це рація, то в мирному житті замість рації – ця книга. Текст за текстом ветерани налаштовують систему координат. Через контексти спогадів позначають позиції сенсу життя, який вони пізнали. Діляться ключами до розуміння тих речей, про які зазвичай мовчать», – говорить модератор Школи, боєць батальйону «Айдар» Дмитро Лавренчук.

Участь у презентації збірки візьмуть:

⦁ Сергій Міщенко, стрілець-санітар, батальйон «Донбас», позивний «Яр»

⦁ Віталій П’ясецький, 81-ша Окрема десантно-штурмова бригада ЗСУ, позивний «Турист»

 

Для акредитації ЗМІ та отримання детальнішої інформації звертайтесь до координаторки заходу Ольги Кучер – моб.: 0631385247,

е-mail: [email protected]
Захід буде проведено за підтримки Дрогобицької міської ради.

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top