У Дрогобичі зловмисники пошкодили автомобіль депутата міськради

У Дрогобичі минулої ночі було пошкоджено автомобіль депутата міської ради Олега Балога.

Про це сьогодні, 24 жовтня, повідомив портал ЗІК.

Журналістам ЗІКу Олег Балог повідомив, що розбито заднє вікно, праву задню фару, праве дзеркало заднього виду, пошкоджено праву стійку та порізано три колеса і цим завдано збитків приблизно на $2 000.

Олег Балог вважає  попередженням йому, як депутатові міської ради від «сміттєвої мафії» за його активну політичну та громадську позицію.

“Кучма мене попереджав не один раз. Його люди, яких він до мене направляв, теж мені погорожували, ще коли я був головою земельної комісії, вимагаючи складання повноважень голови. Погроз було багато. Думаю тоталізатором стало те, що я закликав людей прийти 30 жовтня на звіт першого заступника Ігора Германа та дати оцінку його роботі, оскільки Герман курує благоустроєм міста та впливає на розгляд заяв по отриманні земельних ділянок мешканцями Дрогобича. Їх просто блокують”, – коментує Олег Балог  для порталу Варто – Галицькі Новини.

Ігор Герман,  заступник міського голови Дрогобича, прокоментував повідомлення про пошкодження автомобіля депутата та звинучавання про причетність міської влади до цього злочину, назвавши їх безпідставними та надуманим.

Тим часом у поліції розглядають питання щодо вікриття кримінальне провадження за фактом пошкодження майна депутата.

Поліція має встановити, чи це звичайне хуліганство чи злочин вчинений зумисно, через чиєсь замовлення.

***
Нагадуємо, що 23 жовтня по Дрогобичу були розповсюджені фейкові оголошення про розшук людей зі світлинами тих, хто причетний до блокування сміттєзвалища в Брониці. В цих листівках написана провокативна інформація від імені ініціативної групи “Небайдужі дрогобичани” щоб скомпрометувати громадський рух та розпалити ворожнечу між громадами Брониці та Дрогобича.

 

 
Share this post

4 Replies to “У Дрогобичі зловмисники пошкодили автомобіль депутата міськради”

  1. Fack the gov сказав:

    Спалити требо було!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top