Дрогобичани готові спробувати власноруч вирішити сміттєву проблему (ВІДЕО)

Ще декілька місяців і дрогобичани зустрінуть річницю сміттєвого колапсу в який потрапило місто.

За цей час історія з блокуванням Брониці вже складається з кількох глав.
Це і спроби знайти порозуміння між владою Дрогобича та блокувальниками, далі безальтернативні ультиматуми, взаємні звинувачення, охоронні фірми, рішення судів, які ніхто виконувати не збирається, тотальне нерозуміння.

У цьому процесі, важкого й інколи неврівноваженого пошуку розв’язання проблеми, страждає лише місто, яке й досі поглинають купи не вивезених відходів, а відтак – сморід та антисанітарія.

Андрій Янів, керівник КМГ (про те, куди вивозять сміття зараз і скільки це коштує)
Вивезенням сміття у Дрогобичі займається комунальне підприємство Комбінат міського господарства. Коли стало зрозуміло, що потужностей підприємства не вистачає, було оголошено тендер, назва якому “Послуги зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів”.
Ці торги організовував Комбінат міського господарства, однак лот стосувався всього міста, очікувана вартість близько трьох мільйонів гривень, що для невеликих фірм та сміттєзвалищ могло стати великим навантаженням та й, зрештою, стало. Тендер не відбувся з причини подання для участі в торгах менш як двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість нового тендеру, який оголосили у жовтні, складає два мільйони гривень.
***
Можливо варто розділити місто на частини та пропонувати невеликим фірмам вивозити сміття з окремих вулиць чи навіть ОСББ, що могло б покращити стан справ у місті, а частину міста залишити для КМГ.
Зрештою, у сусідньому Трускавці, який теж немає власного сміттєзвалища проблем з вивезенням сміття не існує, бо послуги тут надають фірми приватні та немає монополіста, який все триває у своїх руках.
***
А ось у місті ситуація напружена. Людям набридло чекати, коли ж вивезуть сміття або читати про успіхи КМГ, тому й зібралися на віче біля стін міської ради, яке відбулося 17 жовтня.

Активісти створили ініціативну групу й самі намагатимуться шукати розв’язання проблеми та спробують порозумітися з Броницею. Може їм вдасться.
#Варто

Дрогобич. Сміття

Олег Дьорка

Share this post

One Reply to “Дрогобичани готові спробувати власноруч вирішити сміттєву проблему (ВІДЕО)”

  1. Наталія сказав:

    Якби міська влада не дурила броничан – сміттєвої проблеми,впевнена, не було б. Треба було броничанам запропонувати вигідний для них варіант, а не заробляти самим у власну кишеню.Кучма розмахує ще есесерівськими паперами, що нібито земля міська. Але там ясно написано, що необхідно сміттєзвалище утримувати згідно з правилами і нормативними документами. А цього не робилося. Тому маємо те,що маємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top