У Дрогобичі запрацював новий сервіс – “електронна медична карта пацієнта”

З 17 вересня в міській поліклініці  Дрогобича впроваджено електронну медичну картку пацієнта, що черговим кроком міста на шляху до е-урядування. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив керівник проекту «Дрогобич – Smart City», керівник відділу ІТ Дрогобицької міської ради Станіслав Гайдер.

“Отже тепер у вас завжди під руками ваша е-картка в якій розміщено історію відвідин лікаря, історію діагнозів та призначення на лікування. Домашній комп’ютер, планшет, мобільний телефон, це не має значення, адже система адаптована до будь-який пристрою. Достатньо лише ввести л/п і ви у системі.

Що важливо, якщо ви потрапили на прийом до лікаря, то одразу після прийому вимагайте занесення даних в е-медичний паспорт. Адже лікар повинен вносити інформацію про результати прийому, а пацієнт у свою чергу, після внесення інформації, бачить історію, коли в кого був, на що скаржився, яке лікування було призначено”, – написав Станіслав Гайдер.

Breaking News 📰 В міській поліклініці впроваджено електронну медичну картку пацієнта. Отже тепер у вас завжди під руками…

Geplaatst door Haider Stanislav op Maandag 17 september 2018

“З 1 по 14 вересня через е-реєстратуру записалось близько 5500 пацєнтів та за прогнозами вересень отримає не менше 12 тис. записів через е-реєстратуру, і це буде новий рекорд”, – наголосив Станіслав Гайдер.

Фото ілюстративне з мережі Інтернет

 

Share this post

2 Replies to “У Дрогобичі запрацював новий сервіс – “електронна медична карта пацієнта””

  1. Запорожець Ірина сказав:

    Ми подали заявку на уладання декларації з лікарем на сайті askep.net, але чомусь наша заявка укладання декларації з лікарем досі обробляється, минув тиждень. Звернулись у поліклініку, сказали, що перевірили і нашої заявки конкретно з цим лікарем, вони не бачуть. Що робити в такому випадку? Дякую.

  2. Наталя сказав:

    Пане Гайдер, ви як представник влади, могли би писати без помилок і зрозуміліше. Перед тим, як публікувати, спочатку перечитайте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top