Дрогобицький ліцей посів перше місце у рейтингу шкіл Львівщини за результатами ЗНО-2018

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Львівської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року (http://osvita.ua/school/rating/61717/), – інформує сайт міської ради Дрогобича.

Як і минулого року Дрогобицький ліцей при Дрогобицькому педуніверситеті посів ПЕРШЕ місце у рейтингу шкіл Львівської області.

У рейтингу ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО 2018 року Дрогобицький ліцей посів 77 місце і є єдиним загальноосвітнім навчальним закладом Дрогобича, Стебника та району, який увійшов у список кращих 200 шкіл України (https://osvita.ua/school/rating/61682/ )

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2018 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Рейтинг минулого року дивіться за посиланням – https://osvita.ua/school/rating/57250/.

Нагадуємо, що відповідно до рейтингу міст України за результатами ЗНО 2018, дрогобицькі абітурієнти у зведеній таблиці усіх міст України з населенням понад 50 – тисяч населення, зайняли ПЕРШЕ місце.

Середній бал по Дрогобичу ЗНО склав 157.46 балів. Наступне місто у цьому списку – Калуш, з показником 157.16.

Далі Львів, відповідно – 157.02 балів.

Відтак, випусники Дрогобича випередили навіть учнів Львова та Києва.

Про це інформують “Вікна” з посиланням на інтернет-видання “Полтавщина”.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top