У Дрогобичі обрали інвестора з будівництва сміттєпереробного заводу! Переможець – ТОВ «ЕКО-СТАНДАРТ 10». Що це за фірма?!

У Дрогобичі обрали інвестора з будівництва сміттєпереробного заводу! Його мають звести за 3 роки!

“Члени виконкому одноголосно затвердили переможцем ТОВ «ЕКО-СТАНДАРТ 10», яке є офіційним партнером німецької фірми «Solventure Ltd», – інформує сайт міської ради Дрогобича.

Завод перероблятиме орієнтовно 100 тисяч тонн відходів на рік з подальшим виділенням теплової та електричної енергії. За словами інвесторів, завод є абсолютно екологічно безпечним для довкілля.
Приблизна вартість будівництва складає 100 мільйонів євро, які в повному обсязі готова інвестувати німецька компанія. Передбачено створення близько 3-х сотень робочих місць. Завод займатиме площу 5 Га. При його роботі міський бюджет щорічно отримуватиме 10% від прибутку. Затвердження інвестора Виконавчим комітетом — це перший крок. У подальшому рішення прийматиметься на засіданні сесії Дрогобицької міської ради, а відтак підписання договору.

Що за фірма ТОВ «ЕКО-СТАНДАРТ 10»???

Дата реєстрації – 19.10.2010 року.

Розмір статутного капіталу: 3 000 грн. Доволі невеликий статутний капітал для підприємства, яке готове “освоїти” 100 мільйонів євро.

“Невідповідність фінансових ресурсів обсягам здійснюваної діяльності може свідчити про фіктивність компанії. Малий статутний капітал точно не може вважатись гарантією надійності партнера. Розмір статутного капіталу менший, ніж законодавчо встановлений мінімум (для акціонерних товариств, банківської, фінансової, страхової сфери) і т.д. може свідчити про наявність фінансових проблем, ризики анулювання ліцензій (якщо це умова ліцензування), відмови в отриманні кредитування тощо. Чим нижче цей показник, тим вище ризик співпраці з контрагентом.” – сайт Youcontrol.

Основний вид діяльності  підприємства – 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля.

Також підприємство має “широкий перелік зареєстрованих видів діяльності”.

Аналітичний портал Youcontrol вважає, що “широкий перелік видів діяльності може містити ризики того, що діяльність контрагента не спрямована на досягнення реальних результатів господарських операцій і має ознаки фіктивності.”

Цікаво також, що серед КВЕДів товариства не виявлено жодного, що хоч якось був пов’язаний з переробкою, утилізацією чи захороненням сміття.

Ось перелік усіх КВЕДів підприємства відповідно до інформації на сайті Міністерста юстиції України:

28.30 Виробництво машин і устатковання для сільського та лісового господарства 
28.93 Виробництво машин і устатковання для виготовлення харчових продуктів і напоїв, перероблення тютюну 
16.23 Виробництво інших дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів 
16.29 Виробництво інших виробів з деревини; виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння 
25.21 Виробництво радіаторів і котлів центрального опалення 
25.30 Виробництво парових котлів, крім котлів центрального опалення 
43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування 
46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин 
46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами 
46.90 Неспеціалізована оптова торгівля (основний)
49.41 Вантажний автомобільний транспорт 
33.20 Установлення та монтаж машин і устатковання

Керівником товариства є СТИЦИШИН АНДРІЙ РОМАНОВИЧ 

Місцезнаходження юридичної особи, яке буде будувати в Дрогобичі сміттєпереробний завод: 81642, Львівська обл., Миколаївський район, село Рудники, ВУЛИЦЯ ЛЬВІВСЬКА, будинок 179.

Ось фото будинку, де зареєстровано юридичну особу:

Підготовлено за інформацією сайту Дрогобицької міської ради та сайту Youcontrol

Олег Дьорка, член НСЖУ

Share this post

11 Replies to “У Дрогобичі обрали інвестора з будівництва сміттєпереробного заводу! Переможець – ТОВ «ЕКО-СТАНДАРТ 10». Що це за фірма?!”

 1. Павло сказав:

  В таких випадках треба читати інвестиційний договір)!Які пільги і умови при будівництві отримує інвестор.

 2. Володимир сказав:

  Попахує замовленням конкурентів…
  А от пан Павло повністю правий – треба дивитись що отримає громада!!

 3. Злий Бандерівець сказав:

  нехай інвестують кошти, будують завод, створюють нові робочі місця, дають людям зайнятість і гідну зарплату, переробляють відходи!
  навіщо у всьому шукати “зраду” ???

 4. Зеновій Франсович сказав:

  прочитавши дану статтю, виникло у мене питання чому її автор, шукає «блохи в копиці сіна», якщо йому щось не подобається, нехай запропонує альтернативу вирішення проблеми із сміттям в нашому районі. Критикувати всі мастаки, а дати раціональну пораду немає кому….

 5. Зеновій Франсович сказав:

  прочитавши дану статтю, виникло у мене питання чому її автор, шукає «блохи в копиці сіна», якщо йому щось не подобається нехай запропонує альтернативу вирішення проблеми із сміттям в нашому районі. Критикувати всі мастаки, а дати раціональну пораду немає кому….

 6. Михайло Поплавський сказав:

  чому мешканці повинні переживати за гроші, німецьких інвесторів? німці вони такі що не дадуть вкрасти жодної своєї дойчмарки, тут головне щоб з за нші з вами гроші з бюджету міста не фінансувалось. щей 10-ть процентів від прибутку віддають на Дрогобич

 7. Агата Крісті сказав:

  Хлопці будуйте заводи не дайте країні потонути у смітті. Інвестори німці ніколи не дадуть розтренжирити свої кошти (правильно сказав “Михайло Поплавський” в попередньому меседжі), а ми прості люди будем мати роботу…

 8. Володимир сказав:

  Хто сказав що німці нікому не дадуть розікрасти свої кошти? А згадайте наміри німців щодо 2-го нафтопереробного заводу. Вклали і до тепер стоять руїни. Справа не в німцях а в наших керманичах – нічого не доведуть до пуття – все розкрадуть і розвалять і другим не дадуть щось зробити…

 9. Олена сказав:

  Підкажіть, будь ласка, де можна почитати інформацію про інвестора по сміттєпереробному заводу?

 10. Василь сказав:

  Я думаю що преба більше слідкувати за нашою бандою в м. Дрогобичі, вони самі лиш дивляться де б відкусити ласий шматок.

 11. Наталія сказав:

  Шановні дописувачі, хто правильно відповість: навіщо такому “сильному” інвестору з Рудників створювати спільне підприємство з Дрогобичем?Чи не тому, що під їхній статутний фонд у 3 тис.гривень ніхто НЕ дасть кредиту у 10 млн.євро. Створивши СП з КП КМГ ,збільшується статутний фонд, і фінансові зобов*язання по кредитах нестиме Дрогобич, тобто ми-дрогобичани. Попахує аферою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top