У Дрогобичі зволікають з реалізацією великих інфраструктурних проектів – прес-служба Львівської облради

У вівторок, 14 серпня, посадовці Львівської обласної ради здійснили робочі поїздки в м. Дрогобич і м. Стебник на об’єкти, які реалізовують у 2018 році з різних джерел фінансування.

Про це повідомила прес-служба Львівської облради.

За словами голови комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олега Домчака, майже 60 проектів на загальну суму 40 млн грн, включаючи ДФРР, м. Дрогобич отримає з обласного бюджету, якщо вчасно виконає всі умови в рамках обласних цільових програм.

Говорячи про локальні, невеликі проекти місцевого розвитку, яких найбільше серед міст обласного значення – 40, Олег Домчак констатує, що суттєвих зауважень немає.

«А от до великих є питання. Станом на сьогодні тільки триває робота над дозвільними документами, коли уже повним ходом повинні виконувати роботи. Є великі сумніви, що будуть використані кошти. А це проект по реконструкції вуличного освітлення у місті (5 млн грн), будівництво центру публічних послуг «Документ сервіс Дрогобич» (майже 12 млн грн), будівництво зовнішніх мереж водопроводу кварталів житлової забудови на вул. Наливайка (1 млн грн), реконструкція міського стадіону «Галичина» (майже 5 млн грн). Важко буде пояснити громаді, чому черговий раз повернуті кошти до державного чи обласного бюджету… Хоча керівництво міста запевняє, що все буде добре», – розповів посадовець.

Крім того, представники облради цього дня відвідали м. Стебник.

«Тут також є підтримка з обласного бюджету: на дороги, освітлення, на перекриття даху школи №7, спорт», – поінформував Олег Домчак.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top