Плануючи поїздку, важливо не тільки зібрати валізи та підготувати документи, але й подбати про безпеку свого будинку. Адже порожнє житло може стати легкою мішенню для злодіїв. До того ж важливо виключити ймовірність замикання проводки та затоплення житла. У цій статті розглянемо, як захистити особисте майно, щоб ваша подорож була спокійною.
Подбайте про електроприлади
Для того, щоб виключити неприємні сюрпризи по прибутті назад, важливо подбати про побутову техніку та комунікації. Для цього необхідно перекрити воду, вимкнути обладнання із розеток та розморозити холодильник. Завдяки цьому ви захистите своє житло від пожежі та затоплення. До речі, якщо ви помітили, що ваш холодильник некоректно виконує свої функції, то на таких сайтах як https://kabanchik.ua/ua/lviv/category/remont-kholodylnykiv ви можете знайти професійних майстрів по ремонту холодильників. Це краще зробити до поїздки, щоб не переживати в подорожі ще й за те що холодильних може потекти.
Як захистити будинок від злодіїв?
Для того, щоб забезпечити надійний захист свого майна від несанкціонованого проникнення, рекомендуємо виконати наступні дії:
- Установіть надійні двері та замки. Вхідні двері мають бути міцними, бажано з металу, із захищеними від вибивання та висвердлювання замками. Перевірте всі замки на дверях і вікнах перед поїздкою. Якщо є слабкі місця, то замініть або підсиліть їх.
- Забезпечте безпеку вікон і балконів. Для квартир на перших і останніх поверхах встановіть ґрати або протизламну плівку на вікна. Балконні двері варто додатково оснастити надійними замками.
- Встановіть сигналізацію. Система сигналізації з датчиками руху та камерою відеоспостереження є одним із найефективніших способів захисту будинку. Окрім цього вона сповіщатиме охоронну компанію або вас у разі проникнення.
- Створіть ілюзію присутності вдома. Залиште увімкнені таймери на світло або розумні лампи, які вмикаються й вимикаються у певний час. Це створює враження, що хтось є вдома. Попросіть сусідів або друзів іноді заходити, щоб зібрати пошту та перевірити будинок. Купа листів чи газети перед дверима можуть сигналізувати про вашу відсутність.
- Не афішуйте свої плани. Уникайте публікацій у соцмережах про ваші поїздки. Дочекайтеся повернення, щоб поділитися фотографіями. Якщо все ж таки ділитесь, налаштуйте приватність так, щоб доступ до публікацій мали лише довірені особи.
Висновок
Безпека вашого будинку під час поїздки залежить від правильної підготовки. Захист особистого майна, встановлення сигналізації, міцні двері та створення ілюзії присутності допоможуть мінімізувати ризик проникнення злодіїв. Дотримуючись цих порад, ви можете спокійно насолоджуватися відпочинком, знаючи, що ваш дім під надійним захистом.