Поліція відкрила два кримінальних провадження через події у Ворохті

Люди перекрили дорогу і заблокували роботу ТЦК у Ворохті. Винним загрожує до восьми років за ґратами

Поліція Франківщини відкрила два кримінальних провадження через вчорашні події у Ворохті. Коли невдоволені місцеві побили та пошкодили авто військовослужбовця з ТЦК.

За цим фактом правоохоронців відкрили провадження за хуліганство. Винним загрожує до двох років за ґратами. Також є справа за перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України. Тут покарання від п’яти до восьми років тюрми.

Нагадаємо, люди перекрили дорогу і заблокували роботу ТЦК у Ворохті напередодні. Мовляв, через воєнкомів до них перестали приїжджати туристи, і начебто селище втрачає доходи.

Протестувальники напали на військовослужбовця ТЦК та побили його машину. В оперативному командуванні «Захід» наголосили, що відпочивати можуть законно ті, хто мають відстрочки, непридатні або військові у відпустці. Проте ті, хто ухиляються від мобілізації в першу чергу – порушують закон України, тому і не їдуть на відпочинок. Попри все військовослужбовці ТЦК будуть і надалі перевіряти документи осіб, які приїжджають до Ворохти. Водночас блокпост там прибрали.

Share this post

scroll to top