1,5 млн людей оновили дані через «Резерв+», – Міноборони

Станом на 17 червня, 1,5 млн громадян оновили дані через мобільний застосунок «Резерв+», зокрема 210 тис. військовозобов’язаних жінок. Про це  у Міністерстві оборони.

За даними відомства, через «Резерв+» оновили свої дані вже 1,5 млн користувачів. Через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) було здійснено понад 233 тис. оновлень, а через ТЦК та СП – 208 000.

«Цифрові інструменти допомагають оновлювати дані з будь-якої локації та розвантажують ТЦК», – зазначила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

Серед користувачів застосунку – 210 000 військовозобов’язаних жінок. Найбільш активно дані оновлюють дані за кордоном у Польщі, Німеччині, Чехії, Канаді та США.

В Міноборони нагадали, що оновити дані потрібно до 16 липня завантаживши «Резерв+» в App Store чи Google Play та авторизуватися через Bank ID або звернувшись до ТЦК чи ЦНАП.

Нагадаємо, з 18 травня в Україні набув чинності закон про мобілізацію, який передбачає, що всі військовозобов’язані українці повинні оновити свої дані протягом 60 днів, тобто включно до 16 липня.

Share this post

scroll to top