На війні загинув Олег Бутенко з Трускавця

Трускавець втратив ще одного мужнього сина – воїна та захисника Олега Бутенка

Олег Олексійович Бутенко народився у Трускавці у 1978 році в сім’ї освітян. Тут навчався у СЗШ №2. 3 червня 2023 року був призваний на військову службу. Захищав Україну у званні старшого лейтенанта на посаді командира механізованого взводу військової частини А 4576.

Ввечері, 20 травня 2024 року Олег Бутенко трагічно загинув під час виконання бойового завдання внаслідок ураження ворожих ударних дронів, артилерійських та мінометних систем поблизу міста Часів Яр Донецької області.

Завтра, 23 травня о 12:30 на перехресті Героїв зустрічатимемо загиблого всією громадою. Траурний кортеж попрямує до церкви пророка Іллі в Трускавці. Парастас 23 травня о 19:00. Чин похорону розпочнеться у п’ятницю, 24 травня о 12:00 в церкві Іллі, а поховають воїна Олега Бутенка в селі Копець поряд із батьком.

Ми щиро співчуваємо рідним та близьким Олега і приклоняємось перед його жертовним подвигом – відданий Військовій присязі на вірність народу України, він захищав нашу волю та свободу від окупанта. Нехай вічною буде Слава і Пам’ять про Героя Олега БУТЕНКА.

Share this post

scroll to top