У Стебнику облаштовують масштабний дитячий майданчик

Вартість проекту – 2 млн 248 тис грн.

На вулиці Андрія Мельника тривають роботи з облаштування нового дитячого майданчика. Багатофункціональний простір для малечі міститиме окремі ігрові зони для дітей дошкільного та шкільного віку, спортивну та тиху зону. Площа нового майданчика становитиме понад 1 200 метрів квадратних. Інформує ДМР.

На майданчику будуть гойдалки, ігрові елементи, гірки, будиночки, гамаки, тренажери, скелелазна гірка та розвиваючі ігри для малечі. Проект втілює ГО «Допоможемо разом», яка залучила для його реалізації кошти міжнародного фонду CORE Response.

Цими вихідними керівництво громади, спільно з депутатами, активними мешканцями Стебника та представниками міжнародного фонду CORE висадили на території майданчика молоді сакури.

Облаштування майданчика планують завершити до кінця тижня, тож вже найближчим часом діти матимуть новий, сучасний та безпечний простір для ігор та спілкування.

За задумом організаторів, новий майданчик має стати місцем для розвитку дітей дошкільного та шкільного віку, а також простором для спілкування та об’єднання людей – зокрема місцевих мешканців та нових жителів громади з числа ВПО.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top