Фотографія Тустані стала одною з кращих на конкурсі Вікіпедії

ФОТО: РОМАН БЕКАС

Фотографія заповідника «Тустань», що на Львівщині, увійшла до переліку кращих на конкурсі Вікіпедії. Повідомила Львівська облрада. 

Понад сто кращих світлин за результатами оцінювання журі опублікував конкурс «Вікі любить пам’ятки». Фото відібрали з майже 20 тисяч зображень пам’яток української культурної спадщини, які учасники та учасниці конкурсу завантажили у 2023 році. З них 3239 фото потрапили до оцінювання у «якісній номінації».

За результатами оцінювання журі визначили кращі зображення фотоконкурсу, які представляли Україну на міжнародному етапі. До цього переліку потрапило фото Романа Бекаса «Городище літописного міста Тустаня. Урич, Львівська область».

«Якість фото Тустані з цієї вибірки — як у зображення з дрону, з певним компромісом технічної якості, проте в основному усі фото [серії робіт автора] виграють від продуманої композиції і ракурсу, а також дуже вдало вибраного часу зйомки — у сонячний осінній день, що дозволяє максимально виразно презентувати пам’ятку у супермальовничому природному оточенні та захопити піднесені емоції глядачів за рахунок цієї колористості», — зазначила членкиня журі Наталія Шестакова.

Світлина зроблена 15 жовтня 2019 року.

Нагадаємо, заповідник «Тустань» став найпопулярнішою локацією для туристів за 2023 рік. Це місце за рік відвідало 134 974 осіб.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top