На війні загинув Петро Юркевич з Трускавця

Небесний легіон поповнив ще один воїн з Трускавця – Петро Юркевич «Сокира»

Знову сумна звістка з фронту. 1 квітня цього року під час виконання бойового завдання поблизу міста Часів Яр (Бахмутський район Донецької області) загинув трускавчанин Петро Іванович Юркевич.

Петро народився 2 липня 1980 року у Трускавці. Тут пройшло його дитинство та юність. У 2014 році став на захист України й з гідністю пройшов АТО. З початком повномасштабного вторгнення, у травні 2022 року досвідчений військовий знову, без вагань, пішов виборювати свободу та незалежність нашої Держави.

У лавах ЗСУ молодший сержант Петро Іванович Юркевич був командиром бойової машини – командиром 3 механізованого відділення 3 механізованого взводу 2 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини А 4123.

Петра дуже любили та поважали побратими. Так, про «Сокиру»(позивний Петра Юркевича) «Правий сектор Борислав» у ФБ зазначає,- «Він був відважний та мудрий воїн, вірний побратим! Своїм прикладом вів у бій та нищив ворогів своєї нації. Україна втратила справжнього вірного свого сина! Величезна втрата для нашого підрозділу, м.Трускавця та м.Борислава і всієї України! ».

Це великий біль і сум для всіх нас – вчергове прощатись з мужнім та відважним воїном. Ми приносимо щирі співчуття рідним, зокрема синові Владиславу, усім близьким, рідним, друзям, побратимам Петра Юркевича «Сокири». Нехай душа його навіки спочине у Царстві Небеснім, нехай Господь прийме у свої обійми. Вічна пам’ять і слава Герою!

Share this post

scroll to top