![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433926837_3715502848725301_4654224475627465444_n-1024x683.jpg)
Дрогобиччина передає на Запоріжжя пожежний автомобіль. А саме району-побратиму Бердянщині.
У свій пожежний арсенал його отримає місцева Чернігівська громада, яка як і сам Бердянськ зараз перебуває в тимчасовій російській окупації, а місцеві мешканці та влада були змушені виїхати у підконтрольне Україні Запоріжжя.
Враховуючи ситуацію на Запоріжжі, У Дрогобицькій РВА вирішили передати її бердянським колегам, адже там вона точно стане у нагоді місцевій пожежній частині Чернігівської громади.
Днями з робочим візитом до ДРВА прибув начальник Бердянська районна державна адміністрація Олексій Бакай. Передав колезі ключі від пожежного авто, а також у знак подяки отримав для нашого району грамоту. Домовились про подальшу співпрацю, в тому числі підтримку вимушених переселенців, які мешкають у нашому районі.
Нехай допомагає нашим землякам ліквідовувати всі надзвичайні ситуації, які нещадно завдає ворог. Готові і надалі підтримувати та допомагати, адже лише будучи одним цілим зможемо перемогти у цій війні
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433894203_3715502862058633_6200915988902364910_n-1024x670.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433883631_3715502898725296_2883831638443854685_n-1024x641.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews