![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433073643_18071362441489185_1286375151039053071_n-800x445-1.jpg)
Жіноча збірна Україна з хокею виборола золоті медалі, стала чемпіонами світу в Хорватії і вийшла в сильнішу групу 2Б . Вагомий внесок в перемогу принесла капітан Валерія Манчак, яка є уродженою Трускавця. Вона набрала 18 очок в чемпіонаті, отримала 3 нагороди: 2 кращий гравець в матчах і нагороду найкращої гравчині ЧС . Валерія є чемпіонкою Європи з боксу серед молоді і чемпіонкою світу з карате. Вітаємо і пишаємось нашою землячкою!
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews