![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/Fotoram.io-3-1024x543.jpg)
Воїн з Дрогобича отримав чергові почесні військові відзнаки – пам’ятний нагрудний знак “Честь і Батьківщина” та почесну відзнаку “”Віра та присяга”. Нагородив командир бригади Валерій Курко.
Сергій Зозуля, позивний «Зуля», 67 окремий батальйон ТРо, молодший сержант. Раніше у 2022 році отримав військову нагороду від ОТУ Лиман «За звитягу та вірність», а також колишній Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний торік нагородив бійця відзнакою «Золотий хрест». Бійцю – 46 років, виховує донечку. Вітаємо нашого мужнього захисника-земляка!
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431731353_317250891008723_219133935582764645_n-768x1024.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431617721_7485633251457680_8855360301413593927_n-1024x768.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432725429_1346000776800610_7113413279493378081_n-1024x768.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431432782_250945638088710_7179304754729006943_n_edited-1024x724.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432344540_1822279334882005_8686419800351408333_n_edited-1024x713.jpg)