![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_16-04-55-1024x826.jpg)
У війні з російським загарбником Дрогобицька громада понесла ще одну болючу втрату – загинув дрогобичанин Богдан Коваль, який з перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист України.
Народився воїн 28 квітня 1966 року у Дрогобичі. Закінчив ЗОШ Nº2, де мав багато друзів, з якими досі зберігав теплі стосунки та взаємодопомогу.
Богдан тривалий час працював на автокрановому заводі. У 1999 році одружився, в сімʼї народився син. Частину свого життя дрогобичанин працював за кордоном – у Чехії, Польщі, Швеції та Бельгії. Однак з перших днів повномасштабного вторгнення записався в лави ЗСУ.
Вже з 1 березня 2022 року дрогобичанин ніс службу у 67 батальйоні 103 бригади ТрО та виконував бойові завдання з захисту України на передових позиціях фронту. На жаль, 24 січня 2024 року Богдан отримав важкі поранення в районі населеного пункту Табаївка на Харківщині. Внаслідок отриманих поранень, вчора, 11 лютого 2024 року життя воїна обірвалось у Київському госпіталі.
У загиблого Героя залишились син, брат та племінниця. Вічна пам’ять Герою!