“50 Франкомобілів для Перемоги”: Чергова партія автівок з Дрогобиччини поїхала до оборонців

З Дрогобиччини для оборонців поїхала чергова партія автівок. Цього разу відправили три автомобілі у межах спільної ініціативи Дрогобицької районної військової адміністрації та Благодійного фонду «КОЛО» — «50 Франкомобілів для Перемоги».

«Дощ, сніг, вітер, вологість, а потім знову мороз зараз не тільки у нас, а й на фронті. Але на відміну від нас, для Захисників машини в деяких випадках є чи не єдиним джерело тепла та світла. А ще інструментом для мобільності та ведення бою.

Тому прямо зараз всі думки з воїнами, які боронять нашу державу від ворога», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Очільник району подякував за співпрацю та допомогу литовським партнерам, Філії Дрогобицьке лісове господарство ДП «Ліси України», начальнику Дрогобицького РТЦК та СП Миколі Лисаку, СТО «Робест Сервіс» та незмінним партнерам БФ «КОЛО».

Зазначимо, наприкінці минулого року БФ “КОЛО” за підтримки Дрогобицької РВА ініціював новий проєкт для підсилення українських Захисників і Захисниць – «50 Франкомобілів для Перемоги». Кожне авто, відправлене в межах проєкту, марковані брендовими наліпками із зображенням Івана Франка. Так вони доносять переможний дух Каменяра з Франкового краю та додають сил нашим оборонцям боротися проти ворога ще дужче.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top