![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/003baf0d789ab57e.jpg)
1 січня на вулиці Кульпарківській автомобіль швидкої зіткнувся із легковим авто. Шестеро людей отримали травми.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.
За даними правоохоронців, автомобіль швидкої допомоги рухався з увімкненими проблисковими маячками синього кольору. За кермом був 60-річний житель Дрогобича.
До лікарні потрапили обоє водіїв, лікарка “швидкої” (51-річна дрогобичанка), фельдшер швидкої (48-річний мешканець одного з сіл Дрогобицького району), пацієнтка – 84-річна дрогобичанка та пасажир “швидкої” – 50-річний мешканець Дрогобича.
“Швидка” зіткнулася з автомобілем “Skoda Осtavia”, яким керувала 28-річна львів’янка. Відкрито кримінальне провадження
![У аварії на Кульпарківській травмовані шестеро людей](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/720x1.78/5f3049e33759f4d6.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews