Литва надала Дрогобиччині майже півсотні автомобілів для підтримки ЗСУ

Міжнародна підтримка є одним із основних засобів пришвидшення перемоги України у війні з агресором. Пріоритетним завданням державних управлінців різних рівнів залишається налагодження міжнародних зв’язків на користь України.

Минулого тижня начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк разом із головою Народного руху України, ексдепутатом ВРУ, засновником БФ «КОЛО» Віктором Кривенком з робочим візитом відвідали Литву.

У Вільнюсі українські делегати зустрілися з депутатом Литовського парламенту та представником у ПАРЄ Емануелісом Зінгерсом. Наприкінці минулого року литовський парламентарій особисто відвідував Дрогобицький район, після чого розробив та лобіював у Парламентській асамблеї Ради Європи рішення про визнання російського режиму терористичним, яке було ухвалено у Страсбурзі. Ця подія стала безпрецедентною за весь час роботи ПАРЄ.

Як продовження тісної співпраці Дрогобицької районної військової адміністрації та литовських парламентарів у межах робочого візиту сторони обговорили питання подальшої підтримки України в часі війни.

«Як і раніше, литовські друзі висловили Україні повну підтримку. Дякую литовським партнерам за позицію та докладені зусилля у підтримці України на міжнародній арені. Ми щиро дякуємо і памʼятатимемо це і після перемоги», – зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Як повідомляють у Дрогобицькій РВА, у підсумку робочого візиту литовські партнери передали для України майже півсотні автомобілів. Йдеться про 44 транспортні засоби різної класифікації, залежно від якої будуть передані за призначенням.

Зазначимо, від початку повномасштабного російського вторгнення Литва надала Україні понад 1 млрд євро фінансової допомоги. Окрім цього, планується затвердження трирічного плану військової та іншої допомоги Україні, яка включатиме лікування й реабілітацію, навчання військових, проведення гуманітарного й військового розмінування та ремонт воєнної техніки.

Share this post

scroll to top