![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/viber_2019-12-28_20-32-34_edited-1536x1152_edited-1024x615-1.jpg)
Місяць залишився до Нового року та трішки менше – до Різдва. І ці свята Україна другий рік поспіль зустрічатиме в умовах повномасштабної війни.
У кожному місті актуальним є питання, чи встановлювати ялинку до свят. У Бориславі прийняли рішення цьогоріч новорічне дерево не встановлювати. Обмежились Різдвяною шопкою.
“Наша позиція з цього приводу є незмінною: поки в Україні війна, поки гинуть наші Герої, ні ставити новорічне дерево, ні оновлювати святкові ілюмінації ми не будемо. Лише Різдвяна шопка та дідух – традиційні символи світлого Різдва.
Вогнями ялинки будемо тішитися після перемоги. Для дітей у громаді будуть відбуватись окремі локальні заходи та працюватиме резиденція святого Миколая”, – повідомив міський голова Ігор Яворський.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/407404421_3569148073402739_3824071411689944699_n.jpg)