На війні загинув Василь Фафлей з Дрогобича

У війні з російським окупантом Дрогобицька громада втратила ще одного захисника Василя Фафлея. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Народився Василь 4 травня 1973 року у Дрогобичі. Навчався у Ліцеї №2, згодом в механіко-технологічному коледжі, потім в Університеті нафти і газу. Працював захисник в БУ «Укргазбуд» Шебелинське відділення бурових робіт.

Із перших днів повномасштабного вторгнення Василь Фафлей викликався добровольцем в лави ЗСУ. Звернувся у місцевий військкомат та вже 1 березня вирушив на бойові позиції фронту. Ніс службу у військовій частині А-3719, був водієм-електриком.

Загинув воїн 11 листопада на Луганському напрямку внаслідок стрілецького бою із противником. У загиблого Героя залишились мати, дружина, двоє дітей, сестра, родичі та близькі друзі.

Зустріч траурного конвою завтра, 14 листопада об 11:00 на Перехресті Героїв. На Площі Ринок об 11:30 – чин загальноміського прощання. Похорон – о 12:00 год в храмі Пресвятої Трійці.

Поховають воїна із почестями на Алеї Слави у Дрогобичі. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким полеглого Воїна. Вічна пам’ять і слава Герою!

Share this post

scroll to top