Усі 49 закладів мережі забезпечені альтернативними джерелами електроенергії.
У Львівській області 31 заклад професійно-технічної освіти отримав генератори потужністю 7 кВт, а ще чотири заклади дістали енергетичні машини потужністю до 50 кВт. ⠀⠀
Нові генератори вдалось придбати завдяки співпраці з німецьким агентством розвитку «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (нім. Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH). В Україні GIZ діє за дорученням Федерального уряду Німеччини.
Відповідну угоду з агентством уклав департамент освіти і науки Львівської ОВА.
«Кожен заклад профтехосвіти мав змогу обрати те, що йому було потрібно. Попередньо ми проговорили актуальні потреби з усіма адміністраціями. Річ у тому, що деякі училища та ліцеї на той час вже мали генератори, декому потрібні були додаткові установки, бо бракувало наявної потужності. Ми це все взяли до уваги і склали остаточне замовлення. Відтак, GIZ придбав генератори і доправив їх до замовників», – розповів начальник відділу інновацій, професійної, фахової передвищої та вищої освіти Іван Пикус.
За його словами, з пальним для генераторів не має бути жодних проблем, бо, по-перше, у закладів є спецфонди, а по-друге, за екстремальної ситуації, можна внести зміни в кошториси.
Додамо, що мережа професійної освіти Львівської області нині становить 50 закладів, у тому числі один приватний. У них навчається близько 22 тис. учнів.
Обсяг регіонального замовлення у закладах професійно-технічної освіти у 2023 році у Львівській області становить 10 044 кваліфіковані спеціалісти, що більше ніж було торік (9 599). При цьому наголос зроблено на машинобудуванні та будівельних спеціальностях
Актуально та оперативно у Telegram: https://t.me/Vartonews