![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8345_edited-1024x576.jpg)
Війна закрила доступ українцям до пляжного відпочинку на Чорному та Азовському морі. Узбережжя останнього повністю окуповане росіянами, а чорноморське – недоступне через мінну небезпеку. Тому відпочивати активніше стали на річках та озерах
Неймовірна спека погнала мешканців Дрогобиччини до найближчих водойм. В останні дні літа припекло до плюс 35, то ж закономірно, що людей потягнуло до води.
Узбережжя річки Стрий заповнене відпочивальниками. На кожному більш-менш придатному для розміщення «пляжі» – рекордна кількість людей, усі під’їзди до річки забиті автівками.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8837_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8847_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8829_edited-1024x615.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8830_edited-1024x577.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8831_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8832_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8835_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8838_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8839_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8841_edited-1024x575.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8844_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8853_edited-1024x576.jpg)
Купатися йдуть і до так званого «Бориславського» озера, де офіційно відпочинок на воді заборонений. Але на пляжі тут повно людей.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8800_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8803_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_8802_edited-1024x576.jpg)
На території комплексу «Козацький хутір» – постійний аншлаг відвідувачів. Відпочивають сім’ями, великими компаніями, грають у волейбол на пляжі. Вхід на територію комплексу – 20 грн, дітям – 10 грн.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/зображення_viber_2023-08-28_15-37-24-110_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/зображення_viber_2023-08-28_15-37-26-182_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/зображення_viber_2023-08-28_15-37-25-521_edited-1024x576.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews