![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/369652851_709558807870040_6167609113646110804_n.jpg)
Трускавецька міська рада оголосила збір коштів на лікування мами загиблого Героя Івана Бака.
“Місяць тому, у липні 2023 року Трускавецька громада провела в останню путь 42-річного воїна Івана Бака, котрий загинув внаслідок мінометного артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Старомайорське Донецької області.
А зараз в сім`ї Баків знову невтішні новини – важко захворіла мама Героя, Бак Ганна Василівна, 1956 р.н.У жінки діагностували рак підшлункової залози. Метастатична лімфаденопатія в перипанкреатичній ділянці довкола голівки підшлункової залози та у воротах печінки супроводжується рядом інших супутніх захворювань (атеросклероз черевної аорти та її гілок, цукровий діабет та ін.). Тому потрібне термінове лікування, а воно дуже дороге.
Тому звертаємося з проханням допомогти мамі загиблого Героя-трускавчанина Бак Ганні Василівні коштами на лікування. Нехай сторицею Господь віддячить всім тим, хто ділиться з потребуючими!”, – йдеться на сторінці Трускавецької міської ради.