![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/зображення_viber_2023-08-11_13-12-04-816_edited-1024x575.jpg)
У Дрогобицькому районі продовжуються заходи мобілізації населення для захисту української держави.
Як повідомило керівництво Дрогобицького РТЦК та СП, необхідність поповнювати лави ЗСУ залишається актуальною, відтак мобілізація громадян продовжується.
![](https://drohobych-rda.gov.ua/upload/000/u2/8/0/805207f5.jpg)
Мобілізованих громадян, які не проходили військової служби, спершу направлятимуть для здійснення підготовки до навчальних центрів та на полігони.
Водночас, під час наради у РВА було обговорено також питання необхідності техніки для ЗСУ. Йшлось, зокрема, про доцільність її часткового вилучення у тих підприємствах, у яких на балансі досі залишається техніка чи інші необхідні матеріали для потреб Збройних сил України.
![](https://drohobych-rda.gov.ua/upload/000/u2/a/f/afb7d89b.jpg)
Актуально та оперативно у Telegram: https://t.me/Vartonews