![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/зображення_viber_2022-05-02_14-25-20-126_edited-1024x576.jpg)
Трускавецький міський суд визнав винним 34-річного мешканця Борислава, який у березні 2023 року під час конфлікту на АЗС «ОККО» в Трускавці погрожував підірвати гранату. Чоловік відбуде термін у в’язниці – 3 роки та 6 місяців.
Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише LVIV.MEDIA
В ніч на 9 березня обвинувачений, перебуваючи на АЗС «ОККО» в місті Трускавець, у стані алкогольного сп’яніння вступив у словесну перепалку з групою незнайомих йому осіб.
![](https://varta1.com.ua/uploads/media/6e/9e/6e9e51c3f657007a49164fbfyzedcyz3_w640.jpg)
Під час конфлікту він дістав ручну гранату РГД-5 та погрожував її підірвати.
![](https://varta1.com.ua/uploads/media/78/af/78af75cb558733bebe4b9918ddbb7a9f_w320.jpg)
Фото поліції Львівської області
![](https://varta1.com.ua/uploads/media/7d/a0/7da097e25d26491e263c8f94d7377962_w960.jpg)
Побачивши правоохоронців, що прибули на місце події, чоловік викрутив з гранати запал та викинув їх. У суді чоловік свою вину у вчиненні злочину визнав повністю.
Зважаючи на наявність невідбутого покарання за вироком Сихівського районного суду м. Львова від 5 березня 2018 року, Трускавецький міський суд Львівської області призначив йому покарання у вигляді 3 років та 6 місяців позбавлення волі.