![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/Fotoram.io-3-1024x563.jpg)
У п’ятницю, 7 липня, у Дрогобич приїжджає Предстоятель ПЦУ – Блаженніший Епіфаній Митрополит Київський і всієї України.
Блаженніший митрополит Епіфаній очолить освячення монастирського храму Різдва святого Івана Хрестителя (по вулиці Трускавецька, біля воєнної частини) та Архієрейську Божественну Літургію. Запрошуємо усіх відвідати це торжество
Розпорядок: Зустріч Предстоятеля 8-30. Архиєрейська Божественна Літургія 9-00.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/358015365_1640190903116496_8770954689347937029_n-1024x710.jpg)