У Трускавці побудують завод мінеральних вод за німецьким проєктом


У місті Трускавець побудують завод мінеральних вод за німецьким проєктом.

Про це журналістам повідомив Трускавецькій міський голова Андрій Кульчинський у ході Міжнародного курортно-рекреаційного форуму, передає Укрінформ.

«У нас завдяки приватним інвестиціям в межах міста має будуватися величезний, сучасний завод мінеральних вод «Трускавецька». Сам завод, який планується будувати, його розрахункова вартість – десь не менше 35 млн доларів», – сказав мер.

Він додав, що зараз вже пройшли переговори про закупівлю земельної ділянки, провели вже геологічну розвідку, і в Німеччині замовили проєктантів, які проводять проєктні роботи.

«Завод планується побудувати на викупленій приватній ділянці в межах Трускавця. Інвестор оплачує гроші, а німецька якість проєкту гарантує безпечність виробництва», – додав Кульчицький.

Як повідомлялося, за словами мера Андрія Кульчицького, у Трускавецьку громаду Львівської області у цьому 2023 році зайшло 100 млн доларів інвестицій, і ця тенденція продовжиться. Нагадаємо, у 2019 році міський голова повідомляв, що у Трускавці київська компанія компанія збудує найбільший у Східній Європі аквапарк.

Share this post

scroll to top