![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2022-07-30_12-15-59-893_edited-1-1024x577.jpg)
Сьогодні, 10 червня, о 17:10 знеструмлено водозабір “Гірне”. За інформацією диспетчера “Львівобленерго”, знеструмлення відбулося внаслідок аварії на лінії електропередач 110 кВ. Коли буде відновлено електропостачання – наразі невідомо. Лише після того, як енергоживлення буде подано до водозабору, КП”Дрогобичводоканал” розпочне процес відновлення режиму водопостачання. Інформує КП”Дрогобичводоканал”