![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_8420_edited-1024x577.jpg)
Депутати Трускавецької міської ради звернулися до міністра інфраструктури Олександра Кубракова та голови ЛОВА Максима Козицького з проханням завершити ремонт об`їзної дороги
У зверненні трускавецьких обранців йдеться про потребу завершити будівництво траси Пісочне-Східниця на відтинку біля села Модричі.
Завершення будівництва цієї дороги та введення її в експлуатацію дозволить розвантажити вулицю Сагайдачного, адже зараз весь транспортний потік на Борислав і Східницю прямує через Трускавець.
Варто додати, що з початком повномасштабної війни повністю призупинені будь-які роботи на цій ділянці дороги, хоча до завершення залишалося небагато.
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews