![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/52343781_edited.jpg)
У Дрогобицькому районі натрапили на застарілий боєприпас
У понеділок, 24 квітня, близько 9-ї ранку на «101» надійшло повідомлення, що в полі поблизу селища Меденичі виявлено предмет, схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.
Про знахідку повідомлено правоохоронні органи та ДСНС на вилучення та знищення.
Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях. У разі виявлення боєприпасів або предметів, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку Службу порятунку за номером “101”.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343292480_245813884645716_4741542361181250305_n.jpg)