У Дрогобичі тендер на ремонт вулиці Стрийської виграла компанія зі статутним капіталом 1 тис грн

Афера на закупівлях робіт по ремонту вулиці Стрийської – дешевшу пропозицію дорожнього гіганта компанії “ОНУР” відхилили і довірили ремонтувати вулицю Стрийську компанії зі статутним капіталом 1 тис грн з досвідом у сфері будівництва та ремонту лише трьох доріг

Про це інформує leopolis.news

7 лютого 2023 року Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради оголосив про проведення відкритих торгів на виконання робіт «Капітальний ремонт дороги по вул. Стрийська у Дрогобичі, які переможець конкурсу повинен здійснити до 25 грудня 2023 року. Очікувана вартість робіт 81 млн. 449 тис. гривень (https://bit.ly/3Lds9Sv)

До участі в торгах зголосилось кілька підприємств:

– ПП «Вестінвестбуд» з пропозицією виконати роботи за 81 млн. 150 тис. грн:

– ТзО,В «Автомагістраль-Південь» з пропозицією за 80 млн. 227,654 тис. грн,

– ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» з пропозицією 77 млн. 298,839 тис. грн.

Попри учасників торгів з меншими пропозиціями, переможцем в торгах визначено ПП «Вестінвестбуд», пропозиція якого на 3 млн. 851,16 тис. гривень перевищує запропоновану компанією «Онур».

Знаючи, що відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» єдиним критерієм відбору є найнижча ціна, організатор торгів вирішив відхилити пропозиції тих учасників, які були нижчими ніж у ПП «Вестінвестбуд» (https://bit.ly/3ZQTbD6).

Звернувшись до публічних джерел, в яких містяться основні відомості про суб’єктів господарювання, зауважили, що ПП «Вестінвестбуд» зареєстроване за адресою: місто Рівне, вул. Клима Савури, 14А, за якою, поряд з ним зареєстровано ще 4 суб’єкти господарювання. Статутний капітал підприємства 1000 гривень, а його податковий борг напередодні участі в торгах становив 21,23 тис. гривень (https://bit.ly/3ZTGTtY).

ПП «Вестінвестбуд» є будівельним підприємством, основний вид діяльності якого «будівництво житлових і нежитлових будівель», а сегмент досвіду у сфері будівництва та ремонту доріг обмежується виключно трьома підрядами: капітальним ремонтом вулиці Т. Шевченка у місті Ізяслав Хмельницької області у 2019 році; капітальним ремонтом вулиці Єдності в м.Ізяслав Хмельницької області у 2019 році; капітальним ремонтом вул. Б.Хмельницького в с. Тайкури Рівненського району у 2022 році (https://bit.ly/3ZTU4e9).

З метою забезпечити визначеному підприємству перемогу в торгах, посадові особи Департаменту міського господарства безсоромно маніпулювали умовами конкурсу, не звертаючи увагу на те, що в складі тендерної пропозиції ПП «Вестінвестбуд», поданої для участі в торгах, відсутня відповідна технічна специфікація та будь-який документ про відповідність залученої вимірювальної лабораторії ним же визначеним стандартам.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top