Дрогобиччина отримала пожежну машину за 3 млн грн від ордену братів Боніфратрів

Новенький пожежний автомобіль вартістю понад 3 мільйони гривень на потреби Дрогобицького району передали брати Римо-Католицької Церкви ордену Братів Боніфратрів.

 У вівторок, 21 лютого, пожежну автівку привезли під стіни Дрогобицької районної військової адміністрації.

«Вартість самого спеціалізованого автомобіля становить 37 тисяч євро, а аварійно-рятувального обладнанням та пожежно-технічного інструменту — ще 32 тисячі євро. В гривневому еквіваленті це близько 3 мільйонів гривень. Це найбільш дороговартісний та оснащений автомобіль, який за майже рік повномасштабного вторгнення нам доводилось отримувати від міжнародних партнерів», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

На добру роботу та якнайменшу кількість надзвичайних ситуацій освятив пожежну автівку митрополит Львівський, архієпископ Римо-Католицької Церкви Мечислав Мокшицький. Як зазначив очільник Дрогобиччини, за потребою цей пожежний автомобіль передадуть на одну із територіальних громад району.

Окрім цього, Орден братів Боніфратрів планує облаштувати у Дрогобицькому районі хоспіс — для людей похилого віку чи важкохворих. Зі свого боку керівництво Дрогобицької РВА за гарантувало підтримку у пошуку потрібного приміщення.

«Дякую Ордену Братів Боніфратрів в Іспанії, нашій Римо-Католицькій громаді костелу Святого Вартоломея, зокрема отцю Мирославу Леху, та всім причетним. Такі автомобілі потрібні як на територіях, де ведуться бойові дії, так і там, де ні. У воюючій країні та у військовий час не знаєш на що і коли очікувати. А через високу вартість придбати «пожежну» не так легко», — зазначив Степан Кулиняк.

Найближчими тижнями, як повідомили представники римо-католицької церкви, для потреб Дрогобицького району заплановано доставити ще один пожежний автомобіль.

Share this post

scroll to top