![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/Fotoram.io-26-1024x532.jpg)
“Замальовані фарбою інформаційні таблиці. Наруга чи провокація?! Думаю, що правоохоронні органи та влада Дрогобиччини не залишиться осторонь.”, – написала дрогобичанка Олександра Возняк.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329141467_858882298705751_5234164666331970624_n-768x1024.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329176712_722139626186251_189134273123748403_n-768x1024.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329287716_3617535685148766_3162424545699173457_n-768x1024.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329929797_744348773664244_652054028771441042_n-768x1024.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330625796_436632058618896_5821814852211161994_n-768x1024.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330808636_2258192091032031_631179383200299653_n-768x1024.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews
“Замальовані фарбою інформаційні таблиці. Наруга чи провокація?! Думаю, що правоохоронні органи та влада Дрогобиччини не залишиться осторонь.”, – написала дрогобичанка Олександра Возняк.
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews