![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/Без-імені_edited-2.jpg)
Вчора, 6 лютого, Дрогобич сколихнула жахлива трагедія. На території міської лікарні на вул.Шептицького діти катались на гірці. На 8-річного хлопчика наїхала заднім ходом швидка допомога, яка саме розверталась.. На 65-річного водія відкрили кримінальне провадження. Сьогодні в полудень дитину поховали..
«Напередодні трапилось лихо у Дрогобичі. Катаючись на санках, восьмирічний хлопчик потрапив під колеса «швидкої». Врятувати дитину не вдалося. Співчуття рідним. Прошу усіх батьків та опікунів нашої області провести профілактичні бесіди з дітьми й простежити, щоб вони не бавились біля доріг», – написав на своїй сторінці у фейсбуці голова Львівської ОВА Максим Козицький.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/зображення_viber_2022-01-18_10-42-24-127_edited_edited-1024x613.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews