Дрогобицький долотний завод отримав нових інвесторів

Інвестори планують збільшити потужності Дрогобицького долотного заводу до виробництва 2000 доліт в рік.

Про це повідомляє Дрогобицька міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці.

Дрогобицький долотний завод отримав нових інвесторів, які його реанімували та запустили його роботу з ще більшими потужностями.

За словами директора Дрогобицького долотного заводу Євгена Немілостіва,  на підприємстві оновили фасад інструментального цеху, корпус ковальсько-пресового цеху, здійснили заміну вікон, встановили шатрові дахи тощо.

У програму на 2023 рік закладено виробництво 2000 доліт в рік.

Також зі зміною керівництва долотного заводу, адміністрація першочергово погасила половину заборгованості, яка була накопичена впродовж минулих років, а це 7,5 мільйонів гривень, та завантажили виробництво комплектуючими на 3-6 місяців вперед.

Зазначимо, Дрогобицький долотний завод – одне з найбільших в Україні підприємств з виробництва устаткування для нафтогазової та гірничорудної промисловостей, єдиний в Україні виробник бурових доліт.

Сьогодні завод виробляє бурові долота та бурові замки. 80% продукції відвантажується за кордон, зокрема для Африки, Азії, Північної Америки, Латинської Америки тощо. Зараз підприємство виготовляє 200 бурових доліт у місяць.

Share this post

scroll to top