![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/276123897_337977491700032_3761590424511677160_n.jpg)
У четвер, 15 грудня, о 16:00 на Перехресті Героїв зустрічатимуть домовину з тілом загиблого Ігоря Кравчука
Війна обірвала життя ще одного захисника нашої Батьківщини.
Про це йдеться на сторінці Бориславської міської ради.
«Кравчук Ігор Іванович родом з Тернопільщини. Там змалечку його виховували бабуся з дідусем. Згодом — переїхав до Івано-Франківська. З Бориславом його пов’язала дружина, яка також родом не звідси, але проживає тут впродовж шести років. Трошки більше як місяць тому, поки Ігор перебував в одному з госпіталів Києва, їм вдалося одружитися», —йдеться у повідомленні.
Ігор захищав українські кордони на Донеччині в районі Бахмута. На війні був вже 3 роки. Цього місяця якраз підходив до закінчення контракт його військової служби. Захисник чекав повернення додому.
«Але 9 грудня рука ворога обірвала життя Ігоря. Завтра він повернеться додому. Але вже назавжди», — пишуть у Бориславській міській раді.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/InShot_20221214_184539704-800x445-1.jpg)