![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-15_21-24-12-703_edited-1024x614.jpg)
На 18 грудня біля ялинки заплановане дійство до Дня Святого Миколая
У Дрогобичі встановили ялинку. Цьогоріч – біля Народного дому імені Івана Франка.
Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.
Думку громади вивчали шляхом електронного опитування, в якому взяли участь понад тисяча жителів. Зокрема, 42% висловились проти ялинки на центральній площі, де відбуваються зустрічі загиблих Героїв і були за іншу локацію.
37% – були категорично проти ялинки. Натомість представники церкви заявили, що ялинки будуть встановлювати й у церквах. Тож альтернативним місцем обрали площу біля Народного дому.