![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSC_0854_edited_edited-1024x575.jpg)
“Львівобленерго” вмикатиме світло лише 8 годин на добу.
Про це повідомляє “Львівобленерго” на своїй сторінці у Фейсбуці.
Сьогодні, 2 грудня, на території Львівської області впровадили графік подачі електроенергії, який діятиме цілодобово.
Натомість графіки погодинних відключень електроенергії більше не працюють.
“Певна стабілізація ситуації в енергосистемі України дозволила львівським енергетикам сформувати графік подачі електроенергії для споживачів. Електроенергія подаватиметься двічі на добу по чотири години (разом – 8 годин). В інші години доби слід бути готовим до відключень” – наголосили у “Львівобленерго”.
За словами енергетиків, якщо у певний момент ситуація в енергосистемі стане кращою і буде можливість подати електроенергію на довший період, то вони це зроблять.
Графік подачі електроенергії розробили для трьох груп споживачів, перелік яких оновили та скоригували.
Дізнатися свою групу можна тут
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/317639546_6479740722040966_3672462157065934454_n-1024x1024.png)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/317844218_6479740752040963_1233626709744806433_n-1024x1024.png)