![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSC_7175_edited_edited-1024x576.jpg)
Вчора, 19 жовтня, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський підписав розпорядження про початок опалювальний сезону 2022-2023 років у Трускавецькій громаді.
З цього моменту школи, садочки, лікарня та заклади культури матимуть можливість обігрівати приміщення, зважаючи на похолодання.
Поряд з цим, бюджетні установи, як у місті, так і в селах Трускавецької громади дотримуватимуться ощадливого використання енергоресурсів та обиратимуть для цього найбільш раціональні підходи.
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews