![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSC_6580_edited-1024x616.jpg)
Правоохоронці у Бориславі виявили автомобіль, який під час комендантської години їхав з порушенням правил дорожнього руху.
Зупинивши даний автомобіль, з’ясувалось, що у водійки немає посвідчення водія з відповідною категорією для керування даним транспортним засобом. Окрім цього, у зазначеної особи були явні ознаки алкогольного сп’яніння.
Поліцейські охорони викликали наряд патрульної поліції, який у свою чергу, перевірив водійку на стан алкогольного сп’яніння за допомогою технічного приладу “Drager”,
Результат якого виявився позитивним та показав 0,61 проміле.